Şanlıurfa GAP Havalimanında İl Protokolü tarafından karşılanan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, karayolu ile Gaziantep’e geçti.

Şanlıurfa’da hiçbir temasta bulunmayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gaziantep’te AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. 

Bekir Bozdağ, AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada “Kemal Kılıçdaroğlu hükümetteki ‘köstebek bürokratlar’ vasıtasıyla projeleri önceden öğrenerek kendi projesi gibi paylaşıyor. Ve ‘kapkaç’ siyaseti' yapıyor.  Biz bu adam bu bilgileri nereden alıyor diye merak ederken kendisi açıkladı köstebeklerim var diye. ‘Hükümet içinde kimi bürokratlar bize bilgi aktarıyor’ dedi.

Şanlıurfa’daki ‘Kayıp Cami’ Meclis Gündeminde! Şanlıurfa’daki ‘Kayıp Cami’ Meclis Gündeminde!

Hükümetin alın teriyle ürettiği projeleri, ürettiği eserleri, aldığı kararları bürokrasi içerisindeki ahlak yoksunu kişiler alıp bunu hırsızlık malı olarak çalarak Kılıçdaroğlu'na götürüyorlar. O da hırsızlık ürününü satın alarak oradan siyaset yapıyor. Bunları siyasi kazanç hesabı ile Türkiye'ye servis ediyor. Bu siyaseten bile olsa hırsızlık malıdır. Bu ahlaki midir?

Bunun adı kapkaç siyasetidir. Kılıçdaroğlu Türkiye'ye kapkaç siyaseti anlayışını da böylelikle kazandırmış oldu. Bürokrasideki taraftarları projeleri kapıp kaçıyorlar. O da kapıp kaçırılan projeyi öz malıymış gibi Türk milletinin önüne çıkarıyor ve satıyor. Yıllardır AK Parti hükümeti olarak binlerce proje yaptık. Bunları Kılıçdaroğlu söyledi de mi yaptık” ifadelerini kullandı.