Şanlıurfalı Hazine Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret ederek “Seninleyiz Soylu” paylaşımında bulundu

Gözden kaçırmayın

Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a "Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur" dediği için büyük tepki çeken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya dikkat çeken bir ziyaret gerçekleştirdi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağla büyük bir gerilim ve tartışma yaşayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya hükümet içerisinde en büyük destek Hazine ve Maliye Bakanı Viranşehirli Nureddin Nebati’den geldi. Bu gün saat 11.00’da Süleyman Soylu’yu düelloya davet eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı önüne alınmamıştı. 

Hazine ve Maliye Bakanı Viranşehirli Nureddin Nebati, öğleden sonra İçişleri Bakanlığına giderek Süleymenlı ile makamında görüştü. Süleyman Soylu, Urfalı Bakan Nureddin Nebati’yi kapıda karşıladı.

Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmenin ardından Nureddin Nebati “İçişleri Bakanımız Sn. @suleymansoylu'yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim. #SeninleyizSoylu” paylaşımında bulundu.