24-Ocak-2022 - Pazartesi

Urfalı Genç, Reklam Billboardlarına İlan Verip Sevdiği Kızdan Özür Diledi

26-11-2021 23:18

Şanlıurfalı bir genç, kalbini kırdığı kız arkadaşının gönlünü almak için reklam billboardlarına ilan verip özür diledi. Şanlıurfa Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan reklam billboardlarına verilen ilanda “Dünyanın en güzel kalbini kırdığım için özür dilerim, lütfen beni affet. Urfa şahidim olsun tekrarı olmayacak! Ömer” denildi.

Şanlıurfalı siyaset bilimci ve iş insanı Şahin Parmaksız tarafından “Ömer bey kim bilmiyorum ama bu reklam panolarındaki çağrın inşallah işe yarar. Yenge hanım; ekonomik dalgalanmaların olduğu bu zor süreçte Ömer kardeşimizi affet. Bak zaten her şey kötüye gidiyor bari sizin aranız düzelsin. Yayalım lütfen!” diyerek paylaşmasıyla söz konusu özür ilanı Şanlıurfa’da gündem oldu.

Şahin Parmaksız’ın bu paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Yorum yapanlardan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni - oyuncu-senarist Hasan Ocakoğlu “Ben şahit değilem durduk yere bizi zan altında bırakma ömer...” spirili bir yaklaşımda bulundu.

Söz konusu özür ilanını görenler Ömer’in ne yaptığını merak ettiği kadar genç kızın, Ömer’in özrünü kabul edip etmediği de merak ediyor.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
lolo
Yemiştir bir nane. Hadi yedin diyelim. Niye özür diliyorsun