Urfalı Savcı, Çamlıdere’nin Tepesindeki Ay Yıldızı Öğretmenleriyle Birlikte Yapmış

Şanlıurfa’nın yetiştirdiği yazar ve Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek, doğup büyüdüğü Köyü olan Çamlıdere’nin tepesine Ay-Yıldız’ı Öğretmenleriyle birlikte Ortaokul birinci sınıf öğrencisiyken yaptıklarını belirtti.

17-04-2021 01:43

Bugüne kadar Şanlıurfa Viranşehir yolu üzerindeki Çamlıdere’den geçerken höyüğün tepesindeki Ay-Yıldız’ın ne zaman ve kimlerin yaptığını merak etmeyen olmamıştır. Yeni jenerasyonun bu merakını İstanbul Adalet Sarayı Emanet Büro Sorumlusu Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek giderdi.
Yazdığı “Mahmut Şevket Suikastı” isimli kitabıyla 106 yıllık suikastın sır perdesine ışık tutan İbrahim Çiçek, Çamlıdere’nin videolu görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşarak maziye daldı.

Bir çok adalet dergisinin yanı sıra ŞURKAV Dergisinde de “Şanlıurfa Milletvekili Ali Saip Ursavaş’ın Atatürk’e Suikast Yapacağı İddiası” başlıklı bir makalesi de bulunan İbrahim Çiçek’in paylaştığı Çamlıdere videosuna şu notu düştü” Doğup Büyüdüğüm Köyüm Şanlıurfa / Çamlıdere Köyü... Tepedeki Ay-Yıldız’ı Öğretmenlerimizle Birlikte Ortaokul Birinci Sınıfta Yapmıştık... Bir Su Gibi Akıp Gidiyor Zaman... İçinizden Geldiği Gibi Yaşayın Hayatı...”

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı’nın da Şanlıurfa Ticaret Lisesinden sınıf arkadaşı olan İbrahim Çiçek, birçok televizyon kanalımda ve gazetede İstanbul Adliyesinin Kozmik Odası; Adli Emanet Deposu konusunda röportajları yayınlanmıştı. Memleketine ve hemşerilerine düşkünlüğü ile tanınan İbrahim Çiçek, hukuk konusunda orjinel tespitleriyle dikkat çekiyor.

İŞTE SAVCI BEYİN GÖZÜNDE CANLANAN KOSKOCA MAZİYİ İÇEREN O VİDEO

 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.