Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile bir araya geldi.

Yenişafak, Milat, Diriliş Postası ,Sabah Abone temsilcisi ve Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler, Yönetim Kurulu üyeleri ; Güneydoğu Televizyonu sahibi Faruk Bayuk, Medya Urfa Gazetesi Sahibi Sedat Atilla, TRT ve NTV temsilcisi Kadir Çelikcan, Demirören  Haber Ajansı muhabiri Ömer Şulul, Haber Türk Şanlıurfa muhabiri Hasan Atmaca, Şanlıurfa Gazetesi sahibi Fatih Güler, Medya Urfa Genel Yayın Yönetmeni Nedim Atilla, Yeniasya Gazetesi temsilcisi Nihat çiçek, Şanlıurfa Güncel Gazetesi Yazarı Yusuf Güler, Medya Urfa Haber Müdürü Serhat Atilla’nın iştiraki ile yapılan “Şanlıurfa ve Medya” konulu toplantıya bu hafta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül katıldı.

Şanlıurfa'da Tarla İçi Yol Çalışmaları Sürüyor Şanlıurfa'da Tarla İçi Yol Çalışmaları Sürüyor

urfanın usta gazetecileri

DEVAM EDEN VE HEDEFLENEN PROJELERİNİ GAZETECİLERE ANLATTI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Mahmut Uçmak’ın da katıldığı toplantıda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığının yaptığı faaliyet ve çalışmalar, devam eden ile hedeflenen projeler konusunda sohbet edildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül gazetecilerin sorularını yanıtladı. Konut sıkıntısı ile ilgili soruya Beyazgül, yakında büyük çapta bir konut projesini kamuoyuna açıklayacaklarını belirtti.