28-Kasım-2020 - Cumartesi

Urfaspor Başkanı Çakır'dan ‘Umut Verici’ Açıklamalar

Şanlıurfaspor Başkanı Nihat Çakır, TFF’nin açıkladığı karar sonrası açıklamalarda bulundu. Çakır,”TFF, aldığı bu kararla beklenti içine sokulan spor kamuoyumuz, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.”dedi.

06-05-2020 17:42

“TFF’nin aldığı karar, Türk futbolunun ve Urfaspor’umuzun hakkına hayırlara vesile olsun diyelim!” diyen Çakır, şunları kaydetti:”Son günlerde spor bakanımızın açıklamalarıyla kamuoyunda pozitif bir beklenti hasıl olmuştu. TFF, aldığı bu kararla beklenti içine sokulan spor kamuoyumuz, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı!

Bu kararların yani 2. 3. ve BAL liglerinde on bine yakın insanın aynı anda yakın temasta bulunacak olması ve salgının böyle hafife alınıp böyle bir karar alınması, ülkemizin ve vatandaşlarımızın salgın sebebiyle bu kadar gerilip bu kadar kısıtlamalara maruz kalmasının, TFF nezninde, toplumu tatmin edecek haklı bir sebebi, haklı bir açıklaması mutlaka olmalıdır.

URFASPOR’U YAŞATMA GİRİŞİMLERİMİZ SONUNA KADAR DEVAM EDECEKTİR
Sonuç olarak bu virüs musibeti sebebiyle 2. ligde kalma adına Şanlı takımımıza bir şans doğmuştu olmadı hakkımıza hayırlısı diyelim. Biz yönetim kurulu arkadaşlarımızın bu zor süreçte, görev alma sebebi Urfaspor’umuzun kapanmasını önleyip yerli yabancı futbolcu alacaklarını yapılandırıp transfer tahtasını açabilmek yeniden eski güzel günlere dönebilmek içindi. Bizler bu duruşumuzda, inancımızda hiç bir değişiklik, hiç bir umutsuzluk yoktur, sayın valimiz, sayın BŞBB’ nımızın yardım ve destekleri ile Urfaspor’u yaşatma girişimlerimiz sonuna kadar devam edecektir.

‘SÖZ VERİLEN NAKDİ YARDIMLARIN EYLEME GEÇME VAKTİDİR’
3 milyona varan ilimizde uyuşturucu alkol vs. kötü alışkanlıkların panzeri gençliğe ışık olan onbinlerin ilham kaynağı Urfaspor’umuzu yaşatma adına tüm şehre, umutsuzluk yok deyip, Urfaspor için kenetlenmeye çağırıyoruz. Süreçte artık son virajdayız, sözün bittiği yerdeyiz, artık söz verilen nakdi yardımların ortaya konup eyleme geçme vaktidir. Tüm gelişmeleri siz sevgili Urfaspor taraftarlarıyla anbe an paylaşmaya devam edeceğiz.”

Zeki Altundağ              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.