27-Ekim-2021 - Çarşamba

Urfaspor’un Yollarını Ayırdığı Gürses Kılıç’tan Beklenen Açıklama Geldi

Şanlıurfaspor ile yolları ayrılan Teknik Direktör Gürses Kılıç, basın toplantısıyla veda edemeden kentten bugün ayrıldı. Beklenen açıklamasını da yaptı.

25-09-2021 22:34

Gürses hocanın ayrılırken parasından kesinti yapılarak ödeme yapıldığı, açıklama yapmamasının istendiği, takımdaki futbolcularla veda yemeği yiyemeden gitmesi ve daha bir çok spekülasyonun dolaştığı Şanlıurfa’da, herkes bu ayrılığın perde arkasını merak edip durdu.

Gürses Kılıç kendine yakışanı yaptı ve tozu dumana katacak açıklamalardan uzak durup serin kanlı şu açıklamayı yaptı; “ Benim de ağır gelecek cümlelerim var da söyleyecek acımasız bir kalbim yok.  Bize teklif edilen ateşten gömlekti... Bırakın giymeyi yakınında durmayı bile risk görenlere inat korkmadan giydik. Üç yıldır dipten hiç çıkmamış bir şehir bir kulüp bir camia... Sonuç rekorlar kırarak inanan birkaç kişi ve büyük taraftarla tekrar bir diriliş ve ötesinde bir hayalimiz var diyerek çıktık yola. Bu sefer yanımız sağımız solumuz doluydu neden? Yıllar sonra müthiş bir başlangıç seven sevilen birliktelik….Suç muydu? Ayrılmak zamanı gelmişse, cebinize sadece sevgi doldurabilecekseniz, kalmak zarar verecekse gitmek lazım... Vicdanı ve gönlü rahat bir yolculuk için Allahaısmarladık...” 

İŞTE GÜRSES HOCANIN ŞANLIURFASPOR KARNESİ

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.