Şanlıurfaspor dün 24Erzincanspor’u 2-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu. Maç sonrası, soyunma odasında galibiyet sevinci renkli görüntülere sahne oldu

TFF 2. Lig beyaz grupta mücadele eden Şanlıurfaspor Ligin 9. haftasında kendi sahasında ağırladığı Anagold 24erzincanspor maçında aldığı galibiyetle hem namağlup serisini sürdürdü hem de grubunda liderlik koltuğuna oturdu.

Şanlıurfaspor, Bursaspor Karşılaşması 2-0 Şanlıurfaspor, Bursaspor Karşılaşması 2-0

Maçı statta izleyen Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, maç sonrası soyunma odasına giderek futbolcularla buluştu. 

Futbolcuların tezerruhatı karşında Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, eliyle Başkan Beyazgül’ü işaret etti. Ancak Beyazgül, coşkuya ortak olmaktan çekimser davrandı. Durum böyle olunca Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, futbolcuların arasına katılıp “Lay… lay… lay…layyy Urfaspor…” temposuna eşlik ederek coşkuya eşlik etti. Vali Ayhan’a sarılarak bir süre galibiyetin sevincini yaşayan futbolcular,  Başkan Beyazgül’e ne kadar ısrar ettilerse de aralarına almak için ikna edemediler.
İşte O Anlar