Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, tansiyonun yaklaşık bir haftadır yüksek olduğu Akçakale’ye giderek incelemelerde ve çeşitli temaslarda bulundu

İlçe ziyaretlerine Suruç ile başlayıp, Birecik ve Halfeti ile devam eden Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, bugün de yaklaşık bir haftadır tansiyonun yüksek olduğu Akçakale ilçesine gitti.

VALİ SALİH AYHAN: ASLA PES ETMEYECEĞİZ

Eyyübiye’de Bir Park Daha Tamamlandı Eyyübiye’de Bir Park Daha Tamamlandı

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın ilk durağı Akçakale yolu üzerinde bulunan Altınbaşak Mesleki ve Teknik Lisesi oldu. Vali Ayhan, öğrencilere kitap hediye etti. Okuldaki öğretmenlerle bir araya gelen Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan yaptığı açıklamada "Şanlıurfa'mızda ilk öncelik eğitim olacak. Eğitimde de ilk öncelik mevsimlik tarım işçiliği nedeniyle okullarından uzak kalan çocuklarımızı tam anlamıyla eğitime kazandırmak olacak. Asla pes etmeyeceğiz" dedi.

Bu arada Akçakale ilçesinde son bir haftadır iki aşiret arasında çıkan kavgalar gündem olmuştu. Bugün de AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın köy odası kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıda taranmıştı.