Şanlıurfa’da Valisi Salih Ayhan “uyuşturucunun yarattığı kara bulutları şehrimizin üzerinden dağıttık “ dedi

Şanlıurfa’da polisin ve jandarmanın son aylarda uyuşturucuya yönelik düzenlediği operasyonlar, çocukları uyuşturucun pençesine düşen ve düşme tehlikesinden korkan Urfalara derin bir nefes aldırıyor.

Şanlıurfa polisinin peş peşe yaptığı kökünü kurutma operasyonun yanı sıra bugün jandarmanın da kırsalda düzenlediği dev operasyon halktan taktir topladı. 

Bu İşte Bir Terslik Var! Elektrik Direği Caddenin Ortasında Kaldı Bu İşte Bir Terslik Var! Elektrik Direği Caddenin Ortasında Kaldı

Polis ve jandarmanın her alanda olduğu gibi uyuşturucu ile mücadelede de uyumlu çalıştı operasyonları polis ayağını sahaya inerek Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, jandarma ayağında da Şanlıurfa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran araziye inerek yönetiyor. Birçok operasyonda Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan şafak operasyonlarına eşlik ediyor.

Şanlıurfa’da köylere kadar düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında kararlılık gösteren güvenlik güçlerine büyük destek veren Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan bugün jandarmanın 13 ilçede 63 adrese yaklaşık 800 jandarma personeliyle yürüttüğü uyuşturucu operasyonuyla ilgili açıklama yaptı.

Vali Salih Ayhan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “13 ilçemizde eş zamanlı düzenlenen yeni bir şafak operasyonuyla, uyuşturucunun yarattığı kara bulutları şehrimizin üzerinden dağıttık… ‘Kökünü kurutana kadar’ demiştik. Bunu gerçekleştirene kadar yılmayacağız. Tebrikler jandarma, tebrikler emniyet müdürlüğü” ifadelerini kullandı.