Viranşehir'de İstihdam Seferberliği Toplantısı Yapıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtımı ve İstihdam Teşvikleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Viranşehir Temsilciliği’nin koordinasyonuyla Viranşehir’de düzenlendi.

30-03-2019 10:56

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Hazine ve Maliye Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işbirliğinde başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtımı ve İstihdam Teşvikleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı,ViranşehirKültür Merkezi’nde; Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Esra Siverekli, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Başkan Yardımcısı Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Karakuş, Metin Baydar, ŞUTSO Viranşehir Temsilcisi Ömer Yazmacı,SGK İl Müdürü İsmail Ünlü, İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen ile STK Başkanları, sanayici ve işadamlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek yaptı. Başkan Peltek’in konuşmasının ardından İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen veSGK İl Müdürü İsmail Ünlü “İstihdam Seferberliği 2019” ile ilgili kurumlarının destek ve teşvik olanaklarını anlattı. Konuşmaların akabinde Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Esra Siverekli İstihdam Seferberliği 2019 İstihdam Teşvikleriile ilgili detaylı bir sunum yaptı. Sunumun sonrasında ise katılımcıların soruları cevaplandı.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.