26-Şubat-2020 - Çarşamba

Viranşehir Sanayispor Lig'ten Çekildiğini Açıkladı!

Viranşehir Sanayispor ligden çekilme kararı aldığını açıkladı.

05-09-2019 21:28

Geçen sezon 1.Amatör Ligi şampiyon olarak tamamlayan ardından Süper Amatör Lige yükselen Viranşehir Sanayispor, ligden çekilme kararı aldı.

Viranşehir Sanayispor Kulübü sosyal medya hesabından konu ile ilgili yapılan açıklamada; 

''Sezon başında kaymakam, belediye başkanı ve viranşehirimizin iş adamlarıyla yapılan toplantılar da verilen sözler doğrultusunda çıktığımız bu yolda canımızı dişimize takarak aylarca çalıştık .
Dışarıdan yaklaşık 13 tane futbolcu ile anlaşıp bir miktar para verdik. Futbolcular ailelerinden memleketlerinden ayrılıp viransehirimize geldi. Barınma sorunumuz vardı futbolcuları bir süre kendi imkanlarımızla öğretmenevi ve otellerde barındırdık. Yaklaşık 15 gün antrenman yaptık. Kısa sürede yaptığımız çalışmalar ile bölgede daha sezon başlamamışken bile viranşehirimizin adını duyurduk 'bu sene şampiyon VİRANŞEHİR' diye. Ama malesef sezon başı konuşulan şeyler verilen sözleri yerine getirme sırası geldiğinde aksaklıklar yaşadık. Memleketimiz desteği olmadan şehrimizin tek süper amatör takımı viranşehir sanayisporu malesef ligde barındıramayacağımızdan üzülerek söylüyoruz takımı ligden çekiyoruz. Bu olay bütün viranşehirin ayıbıdır'' ifaderine yer verildi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.