02-Aralık-2021 - Perşembe

Xiaomi Redmi 6 Serisinden Yeni Gelişmeler

Xiaomi'nin Redmi 6 serisi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu sefer modellerin depolama seçenekleri belli oldu.

03-09-2018 10:12

Çin'in yükselen yıldızı Xiaomi'nin Redmi 6 serisi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni modellerin depolama seçenekleri  belli oldu.
Xiaomi, kullanıcıların karşısına Redmi 6, Redmi 6 Pro ve Redmi 6A modelleri ile çıkmaya hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında olan Xiaomi, orta seviye telefonları ile kullanıcılarını memnun edecek gibi duruyor.
MySmartPrice tarafından paylaşılan bilgilere göre Xiaomi, kullanıcıların karşına 3 farklı model ile çıkışını gerçekleştirecek. Bugün yapılan sızıntıyla beraber, yeni modellerin bellek ve renk seçenekleri de netlik kazanmış oldu.
Xiaomi Redmi 6 serisinden yeni gelişmeler!
İlk olarak Redmi 6A, 2 GB bellek ile satışa sunulacak. 16 ve 32 GB depolama alanına sahip olacak olan model, fiyat performans etiketiyle mağazalarındaki yerini almış olacak. Redmi 6'da ise 3 GB’lık bir bellek mevcut. 3 GB belleğin yanında 32 ve 64 GB’lık seçenekleri de sunulacak olan Xiaomi, orta sınıf telefonlar arasında önemli bir yer edinebilir.
Redmi 6 Pro modeline gelecek olursak, yeni modelin iki farklı versiyonu mevcut. 3 GB‘lık Redmi Pro 6 modeli 32 GB depolama alanına sahip olacakken, diğer 4 GB’lık modelse 64 GB depolama alanıyla piyasadaki yerini alacak.

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.