02-Aralık-2021 - Perşembe

Yaktıklarınız ve yıktıklarınız milletin malı!

Ceylanpınar Belediyesi'nin ilçenin ortasında bulunan refüjde diktiği palmiyeler kimliği belirsiz kişi ve kişilerce tahrip edildi.

20-10-2018 08:33

Geçtiğimiz gün orta refüj içerisinde bulunan palmiye ağaçları kimliği belirsiz kişi ve kişilerce yakılarak tahrip edildi. Bazı palmiyeler kırılırken bazıları ise yakıldı. Gece bilinmeyen bir saatte alana gelen kişi yada kişiler orta refüjdeki palmiyelere zarar verdiler. Mart seçimlerinden bu yana Ceylanpınar Belediyesi'nin yaptığı birçok park tahrip edilmişti.
VATANDAŞIN MALINA ZARAR VERDİLER
Görünümü itibariyle ilçe girişine ayrı bir renk katan bazı palmiye ağaçları kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yakılarak tahrip edildi. Tarım İşletmesi Müdürlüğüne giden Urfa Kapı mevkiinde orta refüje ekilen yaklaşık 35 palmiye ağacı yakılarak tahrip edildi. Yine ilçe merkezindeki Mehmet Akif Ersoy ve Cumhuriyet Mahallesindeki parklardaki oturma ve oyun grupları da tahrip edildi.
 “AMA NE YAPARLARSA YAPSINLAR HALKA HİZMET ETMEKTEN GERİ DURMAYACAĞIZ”
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, "Orta refüje ayrı bir renk ve hava katan palmiyeler kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yakıldı. Bu palmiyeleri yakanlara insan diyebilir misiniz? Bunu yapmalarındaki amaç, palmiyeleri tahrip ettikten sonra halka; her taraf kırık ve dökük, belediye görevini yapmıyor imajı yaratmaktır” dedi.
 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.