AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Fırat Çiftçi önce üyeliğinin düşürüldüğü haberleri yalanladı ardından bomba açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Şanlıurfa İl Kongresinde yönetim kurulu üyeliğine seçilen ve Genel Sekreterliğe getirilen Yasin Fırat Çiftçi, Uzun zamandır AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantılarına katılmadığından dolayı üyeliği düşürüldüğü iddialarla ilgili sosyal medya hesabından 

"KAMOYUNUN DİKKATİNE 

Şahsımla Alakalı Bazı Haber Sitelerinde AK Partiden İhraç Edildi Haberleri Asılsız Ve Yalandır … Gerekli Açıklama Ve Detayları Ayrıntısıyla Belgeleriyle Kamuoyuyla Paylaşacağım” paylaşımda bulundu.

BU AĞIR SÖZLERİ KŞME SÖYLEDİ?

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Fırat Çiftçi, bu paylaşımında 13 saat sonra yeni bir paylaşım daha yaparak “Siyaset Sabır ve Sebat İşidir. Şahısları Kullanarak Ali Cengiz Oyunları İle Yapacağınız Siyaset Bir İhale, Bir Petrol Ruhsatı Rantı ile Gider Duvara Toslar. Toplumdaki İtibarınız Da Dağ Gibi Borçlarınız Kadar Olur. Çalarak, Çırparak Bir Yere Varamazsınız. Durmak Yok Yola Devam…” ifadelerini kullandı.

MAHMUT TANAL BAKIN NE DEDİ?

Şanlıurfa’daki ‘Kayıp Cami’ Meclis Gündeminde! Şanlıurfa’daki ‘Kayıp Cami’ Meclis Gündeminde!

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Fırat Çiftçi’nin bu açıklamasına CHP İstanbul Milletvekili Şanlıurfalı Mahmut Tanal ise “Şanlıurfa’da Akpartili yöneticiler  Söz konusu menfaatleri ve elde ettikleri ganimet olunca ve bölüşemeyince bireysel çıkar nedeniyle birbirlerine düştüler.” Yorumunda bulundu.