25-Mayıs-2019 - Cumartesi

Yazar Kar, Şanlıurfa’da Ziyaretlerde Bulundu

Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Mahmut Kar, Şanlıurfa’da basın toplantısı yaparak 2. Kitap Fuarında hem söyleşi yaptı hem de kitabının imza gününe katıldı.

03-12-2018 16:42

Haber: Hasan RAY / URFADASİN.COM

Şanlıurfa’ya bir dizi ziyaretler için gelen Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Yazar Mahmut Kar ilk iş olarak Köklü Değişim Şanlıurfa İl Temsilciğinin hazırladığı basın ve STK toplantısına katılım sağladı. Basın toplantısı sonrası Şanlıurfa’da düzenlenen 2. Kitap Fuarına giden Kar, Köklü Değişim Yayınları standına geçip kitabının imza gününe katıldı. Yüzlerce okurunun katıldığı imza şöleninde okurlar Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Yazar Mahmut Kar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ayrıca 2. Kitap Fuarında hazırlanan “İslam’ın Siyasete Bakışı ve Siyasi Çalışmanın Gerekliliği”  konulu söyleyişi kitap severler ve hayranları tarafından beğeni aldı. Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Yazar Mahmut Kar konuşmasında, “İslam ile siyasetin birbirinden ayrılmaz kavramlar olduğunu, Müslümanların İslami siyasi bir çalışma yaparak İslam'ın hükümlerini hayatta tatbik edecek İslami yönetimi inşa etmeleri gerektiğini söyledi. Bu yönetimin Raşidi Hilafet yönetimi olduğunu ifade eden Kar, bu hedefin gerçekleştirilmesi için Rasulullah (Sav) in yolunu takip etmek gerekir onun örnekliğinde bir yol takip etmek gerekir” dedi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.