Esin Yum ile Seda Çıtak’ın birlikte sunduğu Yemek Rotası Programın adresi bu kez Şanlıurfa oldu. Her iki ünlü isim Urfadasın habere konuştu.

Yapımcı Esin Yum “Urfa’ya hayranım. Çok seviyorum insanlarını, kültürünü, medeniyetler şehri olmasını. Aynı zamanda doğal tarihi yerleri var. Urfa’ya sık sık gelmeyi düşünüyoruz. Bu 2. gelişim.

Daha çok sık geleceğim inşallah. Bu şehrin böyle bir özelliği varmış. Bir gelen bir daha geliyormuş. İnsanları, kültürü, doğası hepsi bir araya gelince çok güzel oluyor. Baklavalarınız, tatlılarınız Urfa’da tüm adım adım her karesini her sokağını öncelikle şunu söyleyeceğim menajer Efkan Öztekin’e urfadasın.com’a Urfa halkına  çok teşekkür ediyoruz.  “dedi.

Tuncer'in Alacağı Fiyat Duyanların Dudağını Uçuklattı Tuncer'in Alacağı Fiyat Duyanların Dudağını Uçuklattı

Yapımcı Seda Çıtak ise “Çok güzel bir şehir. Urfa, gördüklerimiz, duyduklarımızdan daha güzel. Urfa’nın kokusunu aldıktan sonra büyük bir ihtimal artık her uçakta geleceğim. Güzel bir çekimler hazırlanıyoruz. Güzel bir çekim olacağına inanıyoruz.  Hem keşfedeceğiz hem de efsane lezzetlerini tatlarına bakacağız. Bizi izlemeyi unutmayın. ”ifadelerini kullandı.(Lütfü AYDIN’ın Haberi)