Ankara’da 6 Kasım Pazar günü yapılacak olan Yeniden Refah Partisi Kongresine Şanlıurfa’dan 1400 kişi katılacak. Bunun için 35 otobüs kiralandığı açıklandı.

Çetiner, Urfa’nın Her Sokağına Alın Terini, Ayak İzini Bırakıyor Çetiner, Urfa’nın Her Sokağına Alın Terini, Ayak İzini Bırakıyor

Partinin olağan kongresi için basın toplantısı düzenleyen Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, kongreye 35 otobüsle yola çıkacaklarını açıkladı.

Yeniden Refah Partisi, 2. Olağan Büyük Kongresinin 6 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştireceğini belirten Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, partilerine teveccühün her geçen gün arttığını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, “Hafta sonu yapılacak kongreye Urfa’dan 35 otobüsle yaklaşık bin 400 kiş gitmeyi planlıyoruz. Kongreye 70 bin kişinin katılmasını bekliyoruz. Halkımız artık Yeniden Refah Partisi diyor. Fatih Erbakan liderliğinde inşallah iktidara talibiz. Bu seçimde inşallah Dr. Fatih Erbakan’ı cumhurbaşkanı yapacağız ve iktidarı da yeniden Yeniden Refah Partisi alacak. Milletin sesi olacağız, mazlumun sesi olacağız. Fakir fukaranın sesi olacağız. ”dedi.(Lütfü AYDIN’ın Haberi)