Şanlıurfa’da hakkında 29 yıl 2 Ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve cezaevinden 5 gün önce firar eden zanlı polis tarafından yakalandı

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfa Sınırında Sıcak Dakikalar Şanlıurfa Sınırında Sıcak Dakikalar

Şanlıurfa’da hakkında 29 yıl 2 Ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve cezaevinden 5 gün önce firar eden zanlı Asayiş şubesi aranan şahıslar büro amirliği tarafından yakalandı. 

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından silahlı yağma suçundan 18 yıl 4 ay dahil toplam 4 suçtan hakkında 29 yıl 2 Ay hapis cezası bulunan firari O. G. nin yakalanmasına yönelik yaptığı başarılı operasyonla saklandığı yerde kıskıvrak yakaladı.  

Cezaevinden 5 gün önce firar eden ve 4 suçtan dolayı toplam kesinleşmiş 29 yıl 2 Ay hapis cezası bulunan firarinin bir ikamette saklandığı istihbaratını alan ekipler, operasyon için düğmeye bastı. Firari olan ve hakkında kesinleşmiş 29 yıl 2 Ay hapis cezası bulunan O. G. yakalayan Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, bir başarıya daha imza attı. 
Gözaltına alınan O. G. nin Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından alınan sağlık raporu sonrası çıkarıldığı mahkemece O. G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.