• DOLAR 32,82 %0.04
  • EURO 35,24 %-0.18
  • ALTIN 2.449,46 %-1.62
  • BİST100 10.771 %0.29
  • BITCOIN 64.646 %0.38
  • ETHERIUM 3.491 %-1.1
31°
9 saat önce GÜNDEM

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesinde husumetli aileler arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti,6 kişi yaralandı.

10 saat önce GÜNDEM

Dicle Elektrik, Diyarbakır ve Mardin'de gerçekleşen yangının, elektrik dağıtım hatlarından kaynaklı olmadığını açıklamasına rağmen bazı kesimler tarafından hedef gösterildi. Bunun üzerine Dicle Elektrik bir açıklama daha yaptı.

11 saat önce GÜNDEM

Şanlıurfa'da geleceğin çiftçileri olan çocuklara aralarında ziraat mühendislerinin olduğu bir grup, anız yakmanın zararlarını anlatıyor.

14 saat önce GÜNDEM

Şanlıurfa başta olmak üzere Diyarbakır ve Mardin'de çıkan yangınlar akıllara yangınların mercek düzeneği ile mi çıkartıldığı sorusunu getirdi.

15 saat önce SİYASET

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi önceki dönem başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kurban Bayramı sonrası tatile çıktı.Beyazgül tatilini karadeniz'de geçiriyor.

15 saat önce GÜNDEM

Şanlıurfa Akçakale yolu üzerinde bulunan Uğurlu köyü yakınlarında saman yüklü bir tırda yangın çıktı. Alevlerin kapladığı tırda saman küle döndü.

15 saat önce GÜNDEM

Diyarbakır ve Mardin sınırında çıkan yangında yaralalanlardan bazıları Şanlıurfa'daki hastanelere sevk edildiği bildirildi.

16 saat önce GÜNDEM

Şanlıurfa’da dün yapılan denetimlere rağmen meydana gelen 9 trafik kazasında 14 kişi yaralandı.

16 saat önce GÜNDEM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan gençlik merkezleri, spor salonları, semt sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzları yaz döneminde binlerce genci ağırlayacak. Gençler yaz ayında boş vakitlerini spor aktiviteleriyle dolu dolu geçirecek.

17 saat önce GÜNDEM

Vali Hasan Şıldak, Diyarbakır ve Mardin'de yaşanan yangınlarda büyük üzüntü yaşadıklarını ifade ederek anız ve dikkatsizlik kaynaklı arazilerde meydana gelen yangın vakalarına karşı uyarılarını yineledi.