AA Genel Müdürü Serdar Karagöz sosyal medya hesabından yayınladığı taziye mesajında;

"Bugün, değerli bir çalışma arkadaşımızı kaybetmiş olmanın  derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 

Şanlıurfa’da görev yapan çok değerli kıdemli muhabirimiz Yasin Dikme, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Çalışma arkadaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm AA ailesine başsağlığı diliyorum." dedi.

Şanlıurfa’da İki Ayrı Uyuşturucu Operasyonu: 2 Gözaltı Şanlıurfa’da İki Ayrı Uyuşturucu Operasyonu: 2 Gözaltı

AA Genel Müdürlüğü de sosyal medya hesabından yayınladığı başsağlığı mesajında "Gaziantep Bölge Müdürlüğümüze bağlı Şanlıurfa"da kıdemli muhabir olarak görev yapan çalışma arkadaşımız Yasin Dikme"yi kaybettik.  Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.  Anadolu Ajansı ailemizin başı sağ olsun. "ifadelerini yer verildi.

Bu arada 43 yaşında kalp krizinden vefat eden 3 çocuk babası Yasin Dikme, yarın (02.10.2023) Hilvan Mezarlığında kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verilecek. Yakınları taziyeleri Hilvan'da kabul edecek.

Önce Haber Yaptı, Sonra Haber Oldu

Öte yandan AA Urfa Muhabiri Yasin Dikme bugün Göbeklitepe'de  Dünyanın en eski boyalı aslanını haberleştirmek için sahadaydı.
Haber çekimlerini yaptı,ofise döndü.Haberi servis ettikten sonra ailesinin yanına döndü. Ailesiyle evdeyken fenalaştı. Ambulansla Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ver Araştırma Hastanesi götürülürken vefat etti. Doktorlar Yasin Dikmenin kalp krizinden öldüğünü teşhisini koydu.

Urfadasın haber sitesi ailesi olarak bizler de meslektaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.