AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Abdulkerim Gök, Ankara’da Şanlıurfa’nın Lezzetlerini tattıran İbrahim Ustaya uğradı, isot közledi.

Farklı siyaset tarzıyla halkın gönlüne girmeyi başaran  AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök,  geçtiğimiz günlerde de Karacadağ'ın eteklerinde üreticilerle domates toplamıştı.

Bu kez siyasetin kalbinin attığı Ankara’da, Urfalı İbrahim Ustanın mekanında taş fırında isot közleyen Abdulkerim Gök, o anlara ait fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök paylaşımında “Ankara’da Şanlıurfa’nın lezzetlerini tattıran İbrahim Ustaya uğradık. Urfa’dan gelen isotları közledik. Teşekkürler İbrahim Usta…”ifadelerine yer verdi.

Şam'la İlk Teması Bakın Kim Başlatıyor Şam'la İlk Teması Bakın Kim Başlatıyor

Abdulkerim Gök’ün paylaşımına takipçilerinden ibrahim Ergin’in “Dün isot bahçesinde bugün de bir fırında yarın da bir kahvehanede karşılaşırsak şaşırmayalım. Urfalı bu işte. Halkla beraber, halkın dertleriyle dertlenen tek vekilsiniz.” yorumunu yaptı.