Cevheri; Bu Türkiye Artık Nemrutlarmış Bir Türkiye Değil Cevheri; Bu Türkiye Artık Nemrutlarmış Bir Türkiye Değil

TBMM Genel kurulu’nda 2023 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifinin Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu bütçesi üzerinde AK Parti Gurubu adına söz alan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Eczacı Zemzem Gülender Açanal, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu hakkında bilgi verdi.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun, insan vücuduna doğrudan temas eden biyosidal ürünlere yönelik düzenleyici ve denetleyici faaliyetler yürüten bir Kurum olduğunu söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Eczacı Zemzem Gülender Açanal, halkın, etkili ve güvenli ilaca erişimini temin etme görevi de bulunduğunu anlattı.

Açanal konuşmasının devamında; “Ne mutlu bize ki, AK Parti iktidarı olarak 21. Bütçemizi saygı değer meclisimize sunuyoruz. Bizler milletimizin teveccühü ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkemizi hizmetlerimizle her alanda nakış nakış işlemeye devam ederek gelecek nesillere Büyük ve Güçlü bir Türkiye bırakacağız! Türkiye Yüz Yılını milletimizle birlikte inşa edeceğiz. ”ifadelerini kullandı.