Motorin fiyatlarına uluslararası petrol fiyatlarının değişmesiyle motorine yapılan zam geri çekildi.

Motorin fiyatlarına 15 Ağustos'tan geçerli olmak üzere 1,26 TL zam yapılmıştı. Edinilen bilgiye göre uluslararası petrol fiyatlarının değişmesiyle motorine yapılan zam geri çekildi. Hatırlanacağı gibi en son benzin fiyatlarına 1 lira 10 kuruş zam gelmişti. Peki, 15 Ağustos benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Benzin ve motorin fiyatları bir kez daha günün en çok merak edilen verilerinin başında geliyor. Son olarak benzine gelen 1 lira 10 kuruşluk zammın ardından akaryakıt fiyatları araştırılmaya başlandı. Peki benzin ve motorin fiyatları ne kadar oldu? İşte 15 Ağustos tarihi itibariyle başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere güncel benzin ve motorin fiyatları.

BENZİNDE BEKLENEN ZAM GELDİ!

Son günlerde petrol piyasasında gözlemlenen yükselişin ardından akaryakıt zammı haberi gündeme geldi. Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre benzin fiyatlarına 12 Ağustos'u 13 Ağustos'a bağlayan gece 1 lira 10 kuruş zam yapıldı.

MOTORİNE YAPILMASI BEKLENEN ZAM GERİ ÇEKİLDİ!

Benzine geçtiğimiz akşam gelen zammın ardından şimdi de motorin fiyatlarına 1 lira 26 kuruş zam gelmişti. Ancak edinilen bilgiye göre uluslararası petrol fiyatlarının değişmesiyle motorine yapılan zam geri çekildi.

AKARYAKIT FİYATLARINA ÇİFTE İNDİRİM GELMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde son 6 ayın en dip seviyesini test eden brent petrol fiyatları akaryakıta çifte indirimi beraberinde getirmişti. 

BENZİNE 2,23 TL, MAZOTA 1,15 TL İNDİRİM YAPILMIŞTI

6 Ağustos günü itibariyle geçerli olmak üzere motorin fiyatına 1 lira 15 kuruş, benzin fiyatına ise 2 lira 23 kuruş indirim yapıldı.

Şanlıurfa'da Beklenen Pamuk Fiyatı Belirlendi Şanlıurfa'da Beklenen Pamuk Fiyatı Belirlendi

MOTORİN FİYATLARINA 1 TL İNDİRİM YAPILDI!

Küresel piyasalardaki durgunluk ve brent petrol piyasasında gözlemlenen aşağı yönlü hareketlilik beraberinde akaryakıt indirimi haberlerini getirmeye devam ediyor. 10 Ağustos Çarşamba günü itibarıyla motorin fiyatına 1,00 TL indirim yapıldı. Bu gece yani 14 Ağustos'u 15 Ağustos'a bağlayan gece de motorine 1 lira 26 kuruş indirim yapılması bekleniyor.