"HABİB ARSLAN'IN BİR SİYASİ ADRESTE OLMASININ ÖNEMLİ KATKILARI OLACAKTIR"

Uzun yıllar Urfa'da Belediye Başkan yardımcılığı görevini başarı ile sürdüren ve pek çok projede imzası olan Habib Arslan'ın,  gelecek nesiller adına tarım topraklarının korunması konusundaki çabalarını takdirle karşıladığını söyleyen İYİ Parti Adana İl Başkan Yardımcısı ve 22 yıllık TEMA Vakfı Temsilcisi Halil Akyürek,  Habib Arslan’ın ülke yönetimi için bir siyasi adreste olmasının Urfa ve ülke için önemli katkıları olacağına inandığını belirtti.

"TOPRAK OLMAZSA EKMEK OLMAZ"

Şanlıurfa’da yaşanan sel felaketinde yaptığı açıklamayla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Şanlıurfa Belediyesi’nde 10 yıl başkan yardımcılığı yapan Urfalı bürokrat Habib Arslan, tarım arazilerinin imara açanların yargılanmasını dile getirmişti.
Habib Arslan’ın bu çıkışı 22 yıl TEMA Vakfı Adana Temsilciliğini yapan son yıllarda İYİ Parti Adana İl Başkan yardımcılığı görevinde bulunan Halil Akyürek’in dikkatini çekti. 

İYİ Parti Adana İl Başkan Yardımcısı Halil Akyürek,  yaptığı açıklamada şunları söyledi; Peygamberler şehri Urfa’nın memleket sevdalısı mümtaz insanlarının, dışarıdan bakıldığında Urfa'yı, hatta bu ülkeyi çağ ötesine taşıma gayreti içerisinde oldukları görülür. Son zamanlarda Sayın Fakıbaba ile yakalanan modern kent imajı ile şehrin çehresi değişirken, daha pek çok bürokratın Urfa'nın yarını için hayatın sürdürebilirliği adına olmazsa olmazımız olan tarım topraklarının korunması adına kutlu bir çaba içerisinde olan değerli şahsiyetler yetiştirdiğine tanık oluyoruz.

"HABİB ARSLAN'IN TOPRAK KONUSUNDAKİ DÜŞÜNCELERİ İYİ PARTİYLE ÖRTÜŞÜYOR"

Bunlardan biri uzun yıllar Urfa'da Belediye Başkan yardımcılığı görevini başarı ile sürdürmüş, pek çok projede imzası olan Sayın Habib Arslan'ın,  gelecek nesiller adına tarım topraklarının korunması konusundaki çabalarını takdirle karşılıyoruz. Çünkü toprak yoksa ekmek de yoktur. 

Şanlıurfa Bakansız Kaldı, Eski Bakanlar Hatırlandı Şanlıurfa Bakansız Kaldı, Eski Bakanlar Hatırlandı

Mensubu olmakla onur duyduğum İYİ Parti'nin toprak konusundaki düşünceleri ile örtüşen Sayın Habib Arslan beyefendinin ülke yönetimi için bir siyasi adreste olmasının Urfa ve ülke için önemli katkıları olacağına inanıyorum.

Bu vesile ile bütün Urfalı kardeşlerimizin Ramazan ayının, bereket, mağfiret ve Cehennemden Azad müjdesi ile müşerref olmasını diliyorum.