Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

Yeniden Refah Partis Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanacağı güne kısa bir süre kala kendisinden faz geçilmesi ve Kasım Gülpınar'ın adının açıklanmasına tepki göstererek AK Parti'ye yanaşan Ahmet Bahçivan, daha önceleri çok sert eleştirilerde bulunduğu Zeynel Abidin Beyazgül'e destek vermeye başlamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7 Mart'ta Şanlıurfa mitingine katılıp sahneye çağrılan Ahmet Bahçivan, 10 gündür de kent merkezinde her akşam bir ilçe belediye başkanın seçim bürosu açılışına katılarak AK Parti'ye destek veriyor.

Daha çok da AK Parti'nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül'ün kazanması için çalışan Ahmet Bahçivan, bugün sürpriz bir karar alarak İstanbul'a döndü.

Öğlen uçağı ile Urfa'dan İstanbul'a dönen Ahmet Bahçivan'ın seçimlere 12 gün kala tekrar Urfa'ya dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.

Editör: Urfadasin Haber