Sabah saatlerinde 14 Mart Tıp Paramı dolayısıyla Mehmet Akif İnan Eğitim ve A. Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Bedri Caner Kaya'yı ziyaret ederek ziyaretlerine başlayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ile yönetim kurulu, hastaneyle ilgili son durum hakkında bilgi aldılar.   

Daha sonra Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Yaşar Şimşek ile birlikte Balıklıgöl Devlet Hastanesinde hasta ve hasta yakınlarını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Siverek’ten Adıyaman’a Gittiler Çocukların Yüzünü Güldürdüler Siverek’ten Adıyaman’a Gittiler Çocukların Yüzünü Güldürdüler

ırıkçı yaptığı açıklamada “14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle sağlığımız için gecesini ve gündüzüne katarak büyük bir fedakarlıkla çaba sarf eden Hekimlerimizi ve Sağlık Çalışanlarımızı ziyaret ettik.
İnsan ve toplum sağlığı için fedakarca kendini adayan, her koşulda büyük bir özveri ve titizlikle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım. ”dedi.