AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, kamptan ilk paylaşımını sosyal medya hesabından yaptı.

Delioğlu paylaşımında "81 İl Başkanlarımızla Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın düzenlediği Kızılcahamam Kampındayız.

Yaklaşan yerel seçim sürecinin şekilleneceği kampla birlikte; Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüze en güçlü şekilde devam edeceğiz.  " ifadelerini kullandı.

Bu arada aday adaylığı başvuruları ile hız kazanacak yerel seçim süreci için izlenecek yol haritası üzerinde durulan kampta, 81 il başkanıyla görüşülerek yerel seçimlere yönelik yapılan ve incelenen anketlerle ilgili alınan notlar üzerinden yapılan çalışmalar ele alınıyor.

AK Parti'nin Belediye Başkan Adaylarını Açıklayacağı Tarih Yaklaşıyor AK Parti'nin Belediye Başkan Adaylarını Açıklayacağı Tarih Yaklaşıyor

Öte yandan 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir  ise yaptığı açıklamada "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı olarak Kızılcahamam’da düzenlediğimiz, üç gün sürecek Çalışma Kampımız devam ediyor. 

Son genel seçimlerde Cumhur İttifakımıza ve Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza milletimizin verdiği yetkinin Türkiye Yüzyılı açısından ne kadar kıymetli olduğu bugün daha anlaşılır hale geldi. Bölgemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler dünyanın bir Türkiye Yüzyılı’na ne kadar ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. 

Partimizi 2023’e taşırken, büyük bir inanç ve azimle mücadele verdik. Bu mücadeleye omuz veren tüm arkadaşlarımıza, isimsiz kahramanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Şimdi yerel seçimlerde aynı azmi ve kararlığı göstereceğiz.

İl Başkanlarımız ve İl Koordinatörlerimizin katılımıyla dolu dolu geçen bu kamp sürecinde, Çalıştaylarımız, Bölge Bazlı Toplantılarımız ve Genel Başkan Yardımcılarımızın sunumları eşliğinde, geleceğe yönelik genel ve yerel çalışmalarımızı değerlendiriyoruz. Her anından ilham alacağımız kampımızın, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı sonuçlara vesile olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.