AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Zeynel Abidin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli katıldı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Delioğlu, “14 Mayıs’ta ikinci bir bayramı daha yaşayalım. Bu büyük hizmet hareketinin devamını sağlamak üzere AK Parti tekrar ülkemizi yönetmeye devam edecek diye milletimize ve kendimize olan inancımız tamdır. Bu vesileyle 16 Nisan’da Pazar günü sayın cumhurbaşkanımızın Şanlıurfa’ya ziyareti olacak. Sayın cumhurbaşkanımız Pazar günü saat 16:00’da Abide Kavşağı, Nevali Otel’in arkasında inşallah halkımız hitap edecek.

TOKİ konutları için toplu halde bir temel atma töreni düzenleyecek. Aynı gün depremzedelerle birlikte toplumun çeşitli kesimlerinden temsilcilerin de katılacağı iftar verilecek. Cumhurbaşkanımızda katılacak." dedi.

Toplantıda konuşan Şanlıurfa  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyzagül  “ İnşallah cumhurbaşkanımızın vaat ettiği konutları da zamanında yetiştirecektir. Ve diğer vaatleri de aynı şekilde bir bir yerine gelmektedir”.ifadelerini kullandı.

Şanlıurfalılar Yeni Kabine İçin “Taze Kan İyidir Ama Bekleyip Göreceğiz” Diyor Şanlıurfalılar Yeni Kabine İçin “Taze Kan İyidir Ama Bekleyip Göreceğiz” Diyor