Bayramlaşma törenine AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Bekir Bozdağ, Abdulkadir Emin Önen, Hikmet Başak, Faruk Pınarbaşı, Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, İbrahim Eyyüpoğlu, Adurahmin Dusak, İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ve partililer katıldı.

Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı "AK Parti İl Başkanlığımızın geleneksel bayramlaşma programında yol ve dava arkadaşlarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızla bir araya geldik.

TBMM Başkanvekilimiz Sayın Bekir Bozdağ’ın başkanlığında, milletvekili arkadaşlarım, ilçe belediye başkanlarımız, İlçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla vatandaşlarımızla bayramın bereketini, mutluluğunu, neşesini paylaştık.

Rabbim birlik, beraberliğimizi daim kılsın, daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla kavuşmayı nasip etsin." ifadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu da " Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle iştirak ettiği bayramlaşma programına TBMM Başkanvekilimiz Bekir Bozdağ, Milletvekillerimiz Abdülkadir Emin Önen, Mehmet Ali Cevheri, Hikmet Başak, M. Faruk Pınarbaşı, Karaköprü İlçe Başkanımız Sezai Canbek ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Hasan Suyun ile birlikte katıldık. Rabbim, birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin."dedi.

Milletvekili Mehmet Ali Cevheri "Bayramın coşkusu gönüllerimizi birleştirsin, beraberliğimiz daim olsun. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen bayramlaşma programında AK Davamızın Kıymetli Teşkilatı ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Sağlık ve huzur içinde nice bayramlara kavuşmak dileğiyle"ifadelerini kullandı.

Milletvekili Adurahmin Dusak ise "AK Parti İl Başkanlığımızın büyük bir özenle tertiplediği bayramlaşma programında, TBMM Başkanvekilimiz Sayın Bekir Bozdağ, Milletvekillerimiz, MKYK üyemiz, Belediye Başkanlarımız ve ilçe teşkilat Başkanlarımızla bir araya gelerek teşkilat üyelerimiz ve değerli hemşehrilerimizle bayramlaştık.  Bu güzel organizasyonda emeği geçen il teşkilatımıza ayrıca teşekkür ediyoruz." açıklamasını yaptı.

Hangisi Doğru Söylüyor, Zeynel Başkan mı Kasım Başkan mı Hangisi Doğru Söylüyor, Zeynel Başkan mı Kasım Başkan mı

Milletvekili Abdulkadir Emin Önen"AkParti Şanlıurfa İl Başkanlığımızın düzenlediği Bayramlaşma programında teşkilatımıza gönül vermiş vatandaşlarımızla kucaklaştık.."dedi.

Milletvekili Faruk Pınarbaşı da "Bayramlar; kucaklaşmadır, sevgidir, saygıdır, hatırlamak ve hatırlanmaktır. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’mızın düzenlediği bayramlaşma törenine katıldık. Bu vesile ile değerli hemşerilerimin bayramını bir kez daha tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Hikmet Başak da "Şanlıurfa İl Başkanlığımızın düzenlediği bayramlaşma programında, TBMM Başkan Vekilimiz Bekir Bozdağ, Milletvekillerimiz, İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve teşkilatımız ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelip, bayramlarını kutladık. Mübarek Kurban Bayramınızı bir kez daha kutlarız." dedi.

Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu ise "AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen bayramlaşma programında; Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, bayramlaştık. Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara..."açıklamasını yaptı.

Editör: Urfadasin Haber