Şanlıurfa’da en güçlü siyasi teşkilatı AK Parti’de bulunuyor.

Şanlıurfa’nın belediye başkanları henüz açıklanmasa da her an seçime hazır olan AK Parti kent merkezi ve kırsalda seçim çalışmalarına odaklandı.

Mahalle başkanlarının, sandık görevlilerinin seçimlerde nasıl bir çalışma içerisinde olacağının taktikleri teşkilat üyelerine verilmeye başladı.

Bu kapsamda AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı’nın koordinesinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı ve İl Seçim İşleri Başkan Av. Mehmet Kırboğa’nın yanı sıra İl Başkan Yardımcısı Selahattin Tokmak, İl Yön Kur Üyesi Yusuf Kuş, Mustafa Moğul’un katılımıyla Mahalle Başkanlarıyla ‘Seyyar Sandık Uygulamasının ilk toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “İlçe Kadın ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, seyyar sandık uygulaması hakkında vatandaşlarımızı arayarak bilgilendiriyoruz.” İfadelerini kullandı.

TBMM Başkan Vekili Bozdağ, Harran'da Cumhur İttifakı Galip Gelecektir TBMM Başkan Vekili Bozdağ, Harran'da Cumhur İttifakı Galip Gelecektir

mustafa bağmancı toplantı

Editör: Urfadasin Haber