AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nun İlçe ziyaretinin başlaması yerel seçim startını verdiği yorumlarına neden oldu.

Delioğlu’nun ilçe ziyaretindeki ilk durağı ise Viranşehir İlçesi oldu. Viranşehir Kaymakamlığı, Viranşehir Belediye Başkanlığı, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığı ve İlçedeki STK’larla bir araya gelen Delioğlu’na yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

 Delioğlu,  AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin’den ve Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan açıklamada “Viranşehir ilçe teşkilatımızla hasret giderdik, teşkilat çalışmalarını değerlendirdik, yapılacak saha faaliyetlerini konuştuk. Ülkesine ve milletine sevdalı Liderimizle, güçlü teşkilatımızla birlikte Türkiye Yüzyılı için çalışmaya kararlılıkla devam edeceğiz.

Sivil Toplum Kuruluşlarımızla Viranşehir'imizi, Şanlıurfa'mızı ve ülkemizi konuştuk, Sorun ve taleplerini dinledik, çözüm noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Omuz omuza verip Türkiye Yüzyılını ve geleceğin Şanlıurfa'sını inşa ediyoruz. AK Parti siyaseti, millete hizmet siyasetidir. ”denildi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Viranşehir’deki bir benzer temaslarını Ceylanpınar’da da gerçekleştirdi. Ceylanpınar’daki ziyaretin ve temasların Viranşehir’dekinden tek farkı TİGEM Müdürü Hasan Gezginç ile bir araya gelip, Tarımsal alanda yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunması oldu.
 

Editör: Urfadasin Haber