Yaklaşık 2 ay önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday Aadayı olacağını açıklayan  AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök bugün de AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına giderek resmi müracaatını yaptı.

Prof. Dr. Abdulkerim Gök'ün müracaatını AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu il dışında olduğu için yardımcısı Süleyman Deveci aldı.

Müracaat esnasında AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Eczacı Süleyman Deveci yaptığı açıklamada "Sayın vekilimiz Abdulkerim Gök beyin milletvekilliği döneminde Şanlıurfa'ya, memleketimize hizmetlerini biliyoruz. Bugün de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylık için müracaat etmiş bulunmakta. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum." dedi.

AK Parti için çalışmalarına hiç bir zaman ara vermeden her seçim döneminde partisinin kazanması için canla başla çalışan Prof. Dr. Abdulkerim Gök ise yaptığı açıklamada "Ben de İl başkanımıza vekalet eden ağabeyimize teşekür ediyorum. Yönetimine teşekkür ediyorum. Malumunuz aday adaylık için ilk açıklamayı biz yapmıştık. Şimdi de aday adaylık müracaatını ilk biz yapmış olduk. 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemi doğup büyüdüğüm peygamberler şehri Şanlıurfa'ma vermek için  Ya Allah Bismillah dedik. Sefer bizden zafer Allah'tandır. Şanlıurfa benim sevdamdır. Söyleyecek sözümüz yapacak işimiz var. Ben tüm Şanlıurfalı hemşehrilerime, ağabeylerime, ablalarıma, kardeşlerime sela, sevgi ve hürmetlerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.kerim gök aday adayı oldu

Urfalı Vekiller Ulaştırma Bakanıyla Bir Araya Geldi Urfalı Vekiller Ulaştırma Bakanıyla Bir Araya Geldi