AK Parti aday listelerinin belirlenmesinin hemen ardından şehre gelerek gidilmedik yer bırakmayan Bakan Bekir Bozdağ ve AK Partili Milletvekili adayları, bugün de Bozova'ya çıkarma yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün de eşlik ettiği ziyarette Bakan Bozdağ ve milletvekili adayları ilk olarak çarşı merkezinde esnafı gezerek 'hayırlı işler' dileklerinde bulundu. 

Seçim bürosu açılışı öncesi çarşı güzergahında vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Bakan Bozdağ, "Şanlıurfa için birlik ve beraberlik içerisinde harekete ederek, şehrimize nice güzel çalışmalar kazandıracağız" dedi. 

"ŞANLIURFA HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK"

Seçim bürosunun açılışında Şanlıurfa'yı tüm ilçeleri ile birlikte kalkındırmak ve planlanan projelerin ivedilikle hayata geçmesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Bakan Bozdağ, "AK parti kadroları her zaman olduğu gibi yine sahada ve halkın yanında. Biz, halkımızın talep ve önerilerini dikkate alan bir anlayışla hareket ettiğimiz için AK Parti'yiz. Bugün de Bozova'dayız. Bozova için yapacağımız çok güzel çalışmalar olacak. Bozovalıların da bizden beklentilerini biliyoruz. Bu beklentileri karşılayacak olan da yine AK Parti yani biziz. Tüm bunları birlik ve beraberliğimiz ile yapacak ve Türkiye Yüzyılı'nda Şanlıurfa gerek turizm ve ekonomide gerekse refah düzeyinde Türkiye'mizin lokomotifi yapacağız" şeklinde konuştu.

Erdoğan’a Rekor Oy Veren 10 İlçe Arasında Harran 1. Oldu, Akçakale 3.Old Erdoğan’a Rekor Oy Veren 10 İlçe Arasında Harran 1. Oldu, Akçakale 3.Old

Yoğun katılım alan AK Parti Bozova Seçim Bürosu'nun açılışında Bakan Bozdağ'a milletvekili adaylarından Mehmet Ali Cevheri ve Emre Karaçizmeli, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve çok sayıda partili eşlik etti.