31 Mart yerel seçimlerine 24 gün kaldı.

Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması ! Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması !

AK Parti’nin Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak ve AK Parti Siverek teşkilatı ilçenin dört bir yanında seçmenlere vaatlerini ve projelerini anlatıyor.

ALİ MURAT BUCAK’IN BİR ANI BİLE BOŞ GEÇMİYOR BAZEN VAKİT BİLE YETMİYOR

Ali Murat Bucak da daha çok ilçe merkezinde esnaf ile ev ziyaretleri gerçekleşirken AK Parti Siverek teşkilatı da sandık görevlilerinin eğitimlerine ağırlık veriyor.

Seçime iyi konsolide ve koordine olan AK Parti Siverek İlçe Teşkilatı ile belediye başkan adayı Ali Murat Bucak’ın bir anı bile boş geçmiyor. 

AHMET ERSİN BUCAK'TAN KÖY ZİYARETLERİYLE KARDEŞİNE SEÇİM DESTEĞİ

Bütün bu çalışmalara Siverek’in kanaat önderi Ahmet Ersin Bucak da kardeşi Ali Murat Bucak’a destek vermek için kırsalda köy ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Siverek’te şuana kadar 100’den fazla köy ziyaretinde bulunan Ahmet Ersin Bucak, Ali Murat Bucak’a köylerde tam destek alıyor.

AHMET ERSİN BUCAK GÜNDE YAKLAŞIK 30 KÖY ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

Sabah saat 08.00 da başlayan seçim çalışması mesaisinde bazen bir günde 30 köy ziyareti gerçekleştiren Ahmet Ersin Bucak, gece ilerleyen saatlerine kadar yaşadığı yorgunluğunu, seçmenin AK Parti’ye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühüyle karşılaşmasıyla atıyor. 

DİĞER PARTİLERİN SİVEREK İLÇE MERKEZİNDE ESAMESİ OKUNMUYOR

31 Mart’ta, AK Parti’nin Siverek’te büyük bir oy alıp zaferle çıkması için yürütülen seçim çalışmalarında Ali Murat Bucak’a ilginin yüksek olması dikkat çekiyor.

Seçim bürosu, AK Parti bayrakları ve araçlarda Ali Murat Bucak reklamları Siverek ilçe merkezinde çok fazla görülürken diğer partilerin varlığı pek hissedilmiyor.

ALİ MURAT BUCAK SİVEREK’TE EFSANE BAŞKAN OLARAK ANILIYOR

Siverek ilçe merkezinde AK Parti Belediye Başkan adayı Ali Murat Bucak’a desteğin fazla olması 11 yıl önce belediye başkanlığı yapmasının ve akıllarda efsane belediye başkanı olarak kalmasının büyük bir etkisi bulunuyor.

ALİ MURAT BUCAK İÇİN SİVEREKLİLERİN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU ADETA ŞAFAK SAYIYOR

Ali Murat Bucak’ın Siverek’te fakir fukaranın, garip gurebanın, başkanı olarak anılmasının yanı sıra 11 yıl önce yaptığı hizmetlere susayan seçmen 31 mart günü Ali Murat Bucak’ın başkan seçilmesi için adeta şafak sayıyor.
 

Editör: Urfadasin Haber