Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağını açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Kırıkçı, O İddiaları Yalanladı! AK Parti İl Başkanı Kırıkçı, O İddiaları Yalanladı!

Şanlıurfalılara daha güzel hizmetler yapmak için bu kararı aldığını söyleyen Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, belediye başkanlığına adaylığını ilerleyen zamanlarda daha kapsamlı ve görkemli bir pergolama duyuracağını aktardı.
Bugün özel bir restoranda Şanlıurfa’daki gazetecilerle bir araya gelen Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan,  gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan “Bugün bir araya gelmemizdeki sebep Türkiye genelinde ve Şanlıurfa’mızda özellikle ekonomi konusunda yaşanan sıkıntılar. Belediyenin çalışmaları da çok kötü. 
İnşallah biz de Anavatan Partisi olarak seçime hak kazanmış bir parti olarak seçime gireceğiz. Genel Başkanımız İbrahim Çelebi’nin siz basın mensuplarına selamları var inşallah genel başkanımızın desteğiyle partimizi daha iyi yerlere getireceğiz. Hem yerelde hem yönetimde güzel yerlerde olacağız.” Dedi. 
Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, Şanlıurfa Germüş Kilisesi için ödeneğin geldiğini ancak hiçbir çalışmanın yapılmamasını da eleştirdi.
Şanlıurfa’da bazı yollarda olumsuzlukların fotoğraflarını gösteren Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, “Bu böylemi olur. Belediyecilik bu mudur” ifadelerini kullandı.