Anneler Gününde, bir annen yürek yakan dramı Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinden geldi 4 çocuklu annenin Anneler Gününde Sokata kalması yürekleri sızlattı

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfa’da Hırsızı Elektrik Çarptı Şanlıurfa’da Hırsızı Elektrik Çarptı

Viranşehir’de bir anne 4 çocuğu ile birlikte sokakta kaldığını öğrenen Ahmet Yılmaz ile Murat Sever koştu. 
Viranşehir’in Yenişehir Mahallesinde sokakta kalan 4 çocuklu annenin Suriyeli olduğu, eşinin kağıt toplayıcılığı yaparak geçimlerini sağladığı öğrenildi. Ailenin Mersin’in Tarsus İlçesinde kaydının olduğu kısa bir süre önce Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesine geldikleri bildirildi.  Viranşehirli iki gönül insanı Ahmet Yılmaz ile Murat Sever, önce sokakta kalan 4 çocuk annesi ziyaret edip sıkıntısını dinledi, ardından durumunu İlgili birimlere iletti. Kendilerinin de 4 çocuk annesi Suriyeli kadına her türlü yardımı yapmak için hazır olduklarını açıkladılar. 
4 Çocuk annesinin sokakta kalmasına Viranşehirliler de duyarsız kalmadı. Viranşehirliler,  4 çocuk annesine yardım etmek için sıraya girdi. Muhammed Fırat Taha da onlardan biri. Muhammed Fırat Taha “Ev bulamazlarsa onları bir eve yerleştirip eşya ve erzak yardımında bulunabiliriz inşallah “dedi.