Anneler güne kısa bir süre kala Şanlıurfa’da kağıt toplayıcısı bir annenin çocuğuna çöp konteynerlerinin arasına kurduğu salıncak ile salladığı anlar yürek ısıttı

Şanlıurfa’da, sosyal medyada yayınlanan bir görüntüde kağıt toplayıcısı bir annenin kızı için iki konteynerin arasına salıncak kurması sosyal medyada gündem oldu.
Urfadasın haber sitesi daha önce Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bir anne çocuğu içi iki çöp konteyneri arasını salıncak yaptığını yayınlamıştı. Bu kez Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde bir başka anne çocuğu için çöp konteynerini salıncak yaptığı görüldü.

Kağıt toplayıcısı bir annenin kızını mutlu etmek için Haliliye İlçesinde iki konteyner arasına salıncak kurduğu ve kızını salladığı görülüyor.
Annenin  bu davranışına sosyal medyadan büyük övgüler yağdırıldı. Sosyal medya kullanıcıları, kağıt toplayıcısı anneye övgü içeren çok sayıda yorumda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Suruç Eski Kaymakamı Abdullah Çiftçi’ye Önemli Görev Suruç Eski Kaymakamı Abdullah Çiftçi’ye Önemli Görev

Küçük kızın, sallandığı anlardaki mutluluğu da dikkat çekti. Miniğin halinden bir hayli memnun olduğu görüldü.

anne çocuk salıncak

DAHA ÖNCE DE EYYÜBİYE İLÇESİNDE BENZER GÖRÜNTÜLER VİRAL OLMUŞTU

Öte yandan bir ay önce Urfadasın haber sitesi Eyyübiye ilçesindeki görüntüleri yayınladığında anneyi bulmak için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri bizlere ulaşarak, görüntülerdeki kadını yardım etmek amacıyla bulmak istediklerini bildirmişti. Bu kez bir başka anne Haliliye İlçesinde görüntülere yansıdı. Anneler gününe kısa bir süre kala Haliliye ilçesinde kağıt toplayıcısı annenin küçük kızını mutlu ettiği anlar yürekleri ısıttı.