Yeni yıl mesajında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerinden cümleleri de üyeleriyle ve dostlarıyla paylaşıp yeni yıllarını kutlayan ADD Şanlıurfa Başkanı Ramazan İmren vatandaşları 2023 yılı için umutlu olmaya çağırdı.

Vali Ayhan, GAMER Çalışmalarını Yerinde İnceledi Vali Ayhan, GAMER Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Yüce Atatürk’ün ‘Umutsuz durum yoktur. Umutsuz insan vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim’ sözünü hatırlatan ADD Şanlıurfa Başkanı Ramazan İmren yeni yıl mesajında şunları söyledi; “Atatürk’ün bu cümlesini kendime yol alarak, tüm olumsuzluklara karşı hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeyeceğiz. Yüce Cumhuriyetin kurumasına ve kurutulmasına izin vermeyeceğiz. Bu uğurda her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız. Bu yoldan dönmeyeceğiz. Kemalizm’in namus sesini bir sis çanı gibi yurdumuzun semalarına asarak başı dik, onurlu ve aydınlık Türkiye’ye milletimizle ulaşacağız.

Türkiye Cumhuriyeti için aramızdaki farklılıkları bir kenara bırakarak yeni yılı laik, çağdaş ve demokratik bir ülke olmaya söz vererek karşılıyoruz. 
Atatürkçü Düşünce Derneği Şanlıurfa Şubesi olarak değerli üye ve dostlarımızın yeni yılını kutlar, ortak mücadelemizde umutlu ve Aydınlık yarınlar diliyorum. Yaşasın tam bağımsız ve gerçekten demokratik Türkiye! “