Şanlıurfa Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığına, Genel Merkezi kararı ile iş insanı Ramazan İmren atandı.

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfa ve İlçelerde 2 Gün Yasak Geldi Şanlıurfa ve İlçelerde 2 Gün Yasak Geldi

Atama kararı Atatürkçü Düşünce Derneği resmi sitesinde yayınlandı. Şube Başkanlığı resmi açılışının önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek 
Atatürkçü Düşünce Derneği Şanlıurfa İl Başkanlığı görevine atanan Ramazan İmren, yaptığı açıklamada “Atatürkçü Düşünce Derneği Şanlıurfa Şube Başkanlığı yönetim kurulunu genel merkezimiz ve Güneydoğu Bölge Başkanlığı ile devam eden görüşmelerimiz sonucunda belirleyeceğiz.

Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini yarınlara taşıyıp ölümsüzleştirmek, Cumhuriyet Türkiye’sinde yaşayan herkesi kucaklayan, ilkeli ve çağdaşlaşma yolunda Türkiye’nin en büyük ailesi olan Atatürkçü Düşünce Derneği çatısı altında Şanlıurfa’da da kucaklaşıp bütünleşme gayreti içindeyiz.

Hiç bir kişisel çıkarımızın olmadığı bu büyük ailenin bir ferdi olarak önceliklerimiz, birbirimize insani, toplumsal, ahlaki, vicdani, hukuki değerler çerçevesinde birleştirmek ve birleştirici olmak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda hedeflerimize ulaşmak için kenetlenip büyümektir.”dedi.