Aziz Aydınlık, istifa edeceği iddialarına cevap vermezken geçtiğimiz Salı günü CHP’nin meclisteki grup toplantısına katıldıktan sonra Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile poz verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Aziz Aydınlık, yaşadığı sıkıntıyla ilgili “Siyasette yıllardır mücadele veriyorum, nice zorluklara yol arkadaşlarımla göğüs gerdim ve Genel Başkanım Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU'yla beraber yol yürümekten onur duydum.  Şimdi 13. Cumhurbaşkanımızla birlikte Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız.  “ifadelerini kullandı.

Bir günde en az 5-6 paylaşım yapan Aziz Aydınlık’ın istifa edeceği iddialarının havada uçuştuğu pazartesi gününden buyana sadece geçtiğimiz gün Kılıçdaroğlu ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşması dikkat çekti.

Mahmut Cevheri DEVA Partisinden Milletvekili Aday Adayı Oldu Mahmut Cevheri DEVA Partisinden Milletvekili Aday Adayı Oldu

Sosyal medya hesabından sadece bu paylaşımı yapan ve daha sonra hiçbir paylaşım yapmayan Aziz Aydınlık’ın “ 13. Cumhurbaşkanımızla birlikte Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız.” Sözü istifa etmeyeceği ve partisi ile yola devam edeceği şeklinde yorumlandı.