CHP Milletvekili Aydınlık, Pazar Akşamı Karaali Kırsalın girdikleri sulama kanalında akıntıya kapılan gençlerin kurtarma çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Geçtiğimiz Pazar akşamı arkadaşı ile serinlemek için girdikleri Karaali'deki Sulama kanalında akıntıya kapılarak kaybolan gençlerden İsa Topdemir'in (20)  cansız bedenine ulaşılmasının ardından bölgede Halil Gültekin'in (20) arama çalışmaları devam ediyor. 2 gündür aralıksız devam eden arama kurtarma çalışmaları hakkında bilgi almak için CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve Olgunlar Mahalle Muhtarı kurtarma çalışmaları hakkında bilgi aldı. Uzun süre bölgede incelemelerde de bulunan Aydınlık, burada yaptığı açıklamada: " Sulama Kanalında 2 gencimizin serinlemek için girmesiyle yaşanan olay nedeniyle Olgunlar Mah. Muhtarımızla bölgedeyiz.Buradan Hükümete, Sayın Valimize ve DSİ'ye sesleniyorum; daha fazla can kaybetmemek için bu alanın etrafını kapatın" diye konuştu.

Öte yandan, Kurbağa adamlar tarafından Halil Gültekin'in arama çalışmaları aralıksız sürüyor.

Aydınlık: Urfa’da PTT’de Şube ve Personel Eksiliği Mağdur Ediyor Aydınlık: Urfa’da PTT’de Şube ve Personel Eksiliği Mağdur Ediyor