Şanlıurfa'ya gelen bakan Kurum ve Nebati'yi, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan,  AK Parti Milletvekilleri İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Cevheri, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, MHP İl Başkanı Mahmut Güneş ve ilçe Başkanları karşıladı.

HDP ve Yeşil Sol Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Listesi HDP ve Yeşil Sol Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Listesi

Fq7MgbcWYAA5pZX

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Şanlıurfa temaslarına Valiliği ziyaret ederek başladılar.

Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Nureddin Nebati ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum Şanlıurfa’da. Bakan Nebati ile Bakan Kurum, Şanlıurfa temaslarına Valiliğimizi ziyaret ederek başladılar” denildi.

Bakan Murat Kurum ile Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati başkanlığında, Şanlıurfa'da afet koordinasyon toplantısı Toplantıda deprem süresince Şanlıurfa'da yürütülen çalışmalara ilişkin değerlendirmeler yapıldı.