Milletvekili Şenyaşar Adalet Nöbetinin 800. Gününde:’’ Biz Adalet Mücadelemizi Adalet Gelene Kadar Sürdüreceğiz’’ Milletvekili Şenyaşar Adalet Nöbetinin 800. Gününde:’’ Biz Adalet Mücadelemizi Adalet Gelene Kadar Sürdüreceğiz’’

Bakan Nebati, Meral Akşener’e verdiği cevapta Urfa’da 2 fotoğrafla cevap verdi. Fotoğrafların birinde Bakan Nebati sarı çizmeleriyle selde çamur deryasına dönen Şanlıurfa Arkeoloji Müzesinde inceleme yaparken görülüyor diğer fotoğrafta ise Meral Akşener, Kılıçdaroğlu  ve Ahmet Davutoğlu Abide Kavşağında 5 kişinin öldüğü dalgeçte incelemeler yaparken görülüyor.

FsYkTmDXsAEHS4u

Bu fotoğraflar üzerinden Akşeneri eleştiren Bakan Nebati, yaptığı yazılı açıklamasında Akşener’in “Kayıp Bakan Nemo” teşbihi ile ilgili şunları söyledi;   “Sayın Akşener,  asıl sorun anaokulu seviyesindeki teşbihinizle ifade ettiğiniz gibi “Nemo” olmakta değil. Asıl sorun, gerçekleri sürekli çarpıtarak bir çıkar elde etme arayışında olmanızdır. Partinizde yaşanan kopuş ve istifaların çıkardığı gürültüyü bastırabilmek için ucuz benzetmeler, çarpıtma ve iftiralardan medet uman bir konumdasınız.

Ülkemizde deprem afetlerinin, sel afetlerinin yaşandığı bir süreçte, sizler masaların etrafında ikbal pazarlıkları yapıp, tiyatro sahnelerini aratmayacak oyunlarla masadan güya kalktığınızda, kulağınızdan tutup o masaya sizi tekrar kimler oturttuysa onlara söyleyin, bizler, ilk günden bu yana milletimizle yan yana, tek yürek halinde gece-gündüz sahada mücadele etmeye devam ediyoruz.

FsYkTjRWwAE07Mv

Bizler, EYT’li vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü tutmak için çalışıyoruz. 3600 Ek Gösterge için çalışıyoruz. Emeklilerimizi bir nebze rahatlatabilmek için çalışıyoruz. Depremzede ve selzede vatandaşlarımızın yaralarını her bakımdan en iyi şekilde sarmak için çalışıyoruz.
Öyle sizler gibi afet bölgesine gidip steril ve göstermelik fotoğraflar çektirdikten sonra hemen konforlu genel merkezlerimize kaçarak koltuk kapmaca oynamıyoruz.”