Urfa'nın meşhur baklavacısı ve en son Çulcuoğlu Restorandın baklavacılığını yaptıktan sonra emekli olan Mustafa Ayıkgöz, namı diğer Cigero vefat etti.

Eğitim Bir Sen’de Osman Yavuz, Merkezde Fark Attı Eğitim Bir Sen’de Osman Yavuz, Merkezde Fark Attı

64 yaşında yaşında vefat eden Baklavacı Cigero Mustafa Ayıkgöz'ün cenazesi Pazar günü öğle namazına müteakip Yusuf Paşa Camisinden alınarak Bediüzzaman aile mezarlığına defnedildi.  

Merhum Baklavacı Cigero Mustafa Ayıkgöz’ün yakınları taziyeleri, erkekler için Kayısı Taziye evinde, Kadınlar için ise Ahmet Sade Taziye Evinde kabul edecek.

Baklavacı Cigero Mustafa Ayıkgöz, merhum cigero Hamit'in oğluydu. Ahmet Ayıkgöz ve Mehmet Ayıkgöz' ün babası olan Baklavacı Cigero Mustafa Ayıkgöz, Kemal İmam Nabi Mahmut’un da abisiydi. Baklavacı Cigero Mustafa Ayıkgöz , Ali Seydi ve Mehmet Ayçil'in eniştesi,  Selami Pamuk'un dayısı oğlu, Ahmet Hüseyin ve Nihat Ayıkgöz'ün amcasıoğlu, Mehmet Emin Dal'ın dayısı Mustafa Elveren, Yılmaz Turgut'un kayın babasıydı.

Urfadasın haber sitesi olarak merhum Baklavacı Cigero Mustafa Ayıkgöz’e Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.