Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Osman Çadırcı görevden alındı. Başhekimin görevden alındığını herkes sosyal medyadan öğrendi.

Başhekimin görevden alınmasından vekillerin bile haberinin olmadığı ortaya çıktı.  Başhekim Osman Çadırcı'nın görevden alındığını sosyal medyadan öğrenen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili eski Tarım Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba tepkisini yine sosyal medyadan yorum yaparak koydu ve "Kim, neden ve ne için görevden aldı? Milletin temsilcisi olarak haberim yok. Umarım diğer arkadaşların haberi vardır." ifadelerini kullandı.

Urfaki Hastanelere Üstün Başarı Belgesi Verildi Urfaki Hastanelere Üstün Başarı Belgesi Verildi

Şanlıurfalı iş insanı ve Saadet Partisi eski meclis üyesi Mehmet Cafer de sosyal medyada Fakıbaba'nın yorumuna cevap vererek "sn başkan haberinizin olması bir şeyi degiştirmeyecekti zaten. tek adamlık bu ucube sistemi önümüzdeki seçimde degiştirecegiz sizlerde yani vekillerde kaâle alınmamaktan kurtulacak halk ülke rahatlayacak." dedi.

Bu arada Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Osman Çadırcı’nın Görevden alınmasıyla ilgili ise Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm tek kelimelik bir açıklama dahi yapmadı. 

Görevden alınan başhekim Osman Çadırcı’nın yerine kimin atandığı bilinmezken neden görevden alındığı da bilinmiyor.

Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Osman Çadırcı’nın görevden alınması gecenin en çok konuşulan konusu oldu.

Çadırcı’nın gece görevden alınması da karanlıkta kaldı.