Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 31 Mart mahalli idareler seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçeye bağlı Pınarbaşı ve Küçükalanlı kırsal mahallelerini ziyaret eden Başkan Baydilli buradaki vatandaşlarla buluşarak kırsalda gerçekleştirilen çalışmalarını ve projelerini anlattı. Başkan Baydilli’ye kırsal ziyaretlerinde belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Kırsalda her mahalle ve mezraya dokunduklarını belirten Başkan Baydilli hizmetlerin istikrarlı bir şekilde devam etmesi için vatandaşlardan seçimlerde destek istedi. Kırsal Mahallelerin AK Parti belediyeciliği ile birlikte hizmet gördüğünün altını çizen Başkan Metin Baydilli, görev yaptıkları sürede Karaköprü kırsalındaki bütün mahallelere hizmet götürdüklerini kaydetti

Başkan Baydilli şu ifadeleri kullandı:

“Karaköprü’müzde 86 mahalle ve 90 mezra olmak üzere 176 adet kırsal yerleşkemiz bulunuyor. Biz bu yerleşkelerin hepsinde yol yenileme çalışmaları yaptık. Bu yıl sathi asfalt çalışmalarıyla kırsal yollarımızı daha da sağlam hale getirmeye başladık. Bunun yanında birçok mahallemize çok amaçlı salon ve kırsaldaki çocuklarımız için sentetik çim saha kazandırdık.

Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması ! Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması !

Bunlar daha yapacaklarımızın teminatıdır ve emin olun ki kırsalımıza kazandıracaklarımız henüz bitmedi. Biz kırsalı merkezden ayırmadık çünkü vatandaşlarımıza değer veriyoruz, onların gönlüne girmeyi öncelik görüyoruz. Misafirperverliğiniz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum.”

Pınarbaşı ve Küçükalanlı kırsal mahallelerindeki vatandaşlar da yapılan hizmetler için Başkan Baydilli’ye teşekkür ederek desteklerini ilettiler.

Editör: Mehmet Fatih Aslan