Başkan Beyazgül, “ Büyükşehir ekiplerinin 19 bin 451 km² hizmet alanında gece gündüz sahada çalışmaya devam ettiğini söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ve kırsal yollarda yol yenileme, yol genişletme, yeni yol açma ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekiplerinin koordinesinde, tamamı Büyükşehir’e ait ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirilen çalışmalar vatandaşların ve muhtarların takdirini kazandı.

Eyyübiye ilçesindeki kırsal yollar Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle daha konforlu bir hale bürünürken ekipler, 13 ilçe kırsalına adil bir şekilde hizmet götürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çalışmaların devam ettiği Bayraklı - Horozköy - Ulucanlar - Kınalı - Yardımcı güzergâhında sathi kaplama ve asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek teknik ekipten yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ BU YOLDAN YAKLAŞIK 15 BİN VATANDAŞIMIZ FAYDALANACAK”

Şanlıurfa’nın dört bir yanına hizmet götürmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Başkan Beyazgül ekiplerimiz kent merkezi ve ilçelerde aynı özveriyle faaliyetlerine devam ediyor” dedi.

Başkan Beyazgül, “ Eyyübiye ilçesi Horoz Köyündeyiz Bayraklı - Horozköy - Ulucanlar - Kınalı – Yardımcı güzergâhındaki 7 kilometrelik yol Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığımız tarafından yapılmaktadır. Kendi ekibimiz, kendi malzememiz ve kendi araçlarımızla hizmet üretmeye devam ediyoruz. Bu güzergâh üzerinden yaklaşık 15 bin vatandaşımız faydalanıyor. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimizin çalışması kent merkezinde de devam etmektedir” ifadelerine yer verdi.

MUHTAR HOROZ “ÖNEMLİ OLAN HİZMETİN FOTOĞRAFI; “İŞTE HİZMET İŞTE BÜYÜKŞEHİR”

Eyyübiye ilçesi Horoz Mahalle Muhtarı Ahmet Horoz ise asıl fotoğrafın hizmetin fotoğrafı olduğunu belirterek önemli olan hizmetin görünmesi işte hizmet, işte Büyükşehir işte Kırsal Hizmetler sözlerine yer verdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine yollarının yapılmasından ötürü teşekkür eden Muhtar Horoz, vatandaşların Büyükşehir Belediyesinin logosunun olduğu araçların köy yollarında çalıştığını görmesinden son derece memnun olduğunu da aktardı.