Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile kavgalı ve davalık olan Mahmut Demir bir proje sayesinde yakınlaştı.

JASAT, Cinayet Zanlısını Hilvan'da Sahte Kimlikle Yakaladı JASAT, Cinayet Zanlısını Hilvan'da Sahte Kimlikle Yakaladı

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı döneminde Başkan Beyazgül’ü sert dille eleştirmesiyle tanınan ve hakkında suç duyurusunda bulunulmasıyla emniyete çağrılıp ifadesi alınan Mahmut Demir, bugün Başkan Beyazgül’ü makamında ziyaret etti. 

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı görevinden alındıktan sonra Temiz Toplum Federasyonunu kuran ve şuan Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanlığını yürüten Mahmut Demir, Zeynel Başkanı madde bağımlıları ile ilgili yapmayı hedeflediği ‘Rehabilite Köyü’ projesi kapsamında ziyaret ettiğini açıkladı.

Söz konusu ziyaret Başkan Beyazgül’ün ve Mahmut Demir’in sosyal medya hesabından da paylaşıldı ve iki isim bir birine karşılıklı iltifatlarda bulundu.
Başkan Beyazgül paylaşımında “Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanı @Mahmut1Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullanırken Mahmut Demir de

“Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Zeynel Abidin Beyazgül Beyi Madde Bağımlıları İle İlgili Yapmayı Hedeflediğimiz ‘Rehabilite Köyü’ Projesi İle İlgili Ziyaret Ettik. Zeynel Beye Misafirperverliğinden Ve Nezaketinden Dolayı Teşekkür Ederiz.” dedi.