Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi

Sahayı bir an olsun boş bırakmayan, her zaman vatandaşının ve esnafının yanında yer alan Samimiyetin ve İstikrarın Adayı Başkan Beyazgül, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile birlikte Hamidiye Mahalle Muhtarı İbrahim Demirkol’u ziyaret etti.

Vatandaşlardan muhtarlara iletilen talep ve önerilerle ilgili bilgiler alan AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı, Zeynel Abidin Beyazgül, muhtarlığa gelen vatandaşlarla da yakından ilgilendi. Vatandaşların da Başkan Beyazgül’e olan teveccühleri oldukça yoğun oldu.

Oylarına ve dualarına talip olduğunu vatandaşlarla paylaşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart Yerel seçimleri öncesi sıkılmadık el bırakmamak adına 7’den 70’e herkesin gönlüne giriyor.

Selahaddin Eyyubi Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Beyazgül, ardından AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve Şanlıurfa Semt Pazarcılar Dernek Başkanı Hacı Keser ile birlikte cumartesi semt pazar esnafını ziyaret etti. Burada satış yapan esnaflara hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Beyazgül Pazar alışverişini de yaptı.

Yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla vatandaşların dualarını ve desteklerini isteyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e esnaf ve vatandaşların da ilgisi ve desteği oldukça yoğun oldu. Vatandaş ve esnaflar Adayımız sensin, seni Başkan yapacağız sözleriyle Başkan Beyazgül’e desteklerini iletti.

Editör: Mehmet Fatih Aslan